Sprzedaż myjni


Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sprzedaży myjni samochodowych. Naszym „dzieckiem” jest między innymi największa myjnia tunelowa w Polsce, mierząca aż 50 metrów. Specjalizujemy się zarówno w myjniach samoobsługowych, jak i w pełni zautomatyzowanych, portalowych, tunelowych, wielkogabarytowych, wraz z wszystkimi dodatkowymi akcesoriami, automatami i dystrybutorami. Stosujemy najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, dzięki którym udaje nam się uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Możemy zapewnić Państwu szybki zwrot inwestycji oraz zagwarantować Państwa klientom jeszcze krótsze i skuteczniejsze mycie. Oferowane przez nas urządzenia wyznaczają nowe standardy myjni samochodowych, odpowiadają na potrzeby kierowców, aby mogli oni kompleksowo zadbać o samochód w jednym miejscu, zapewniając Państwu jeszcze większy zysk i rentowność przedsięwzięcia.


Zobacz przykładowy projekt kompleksu myjni samochodowej
Oprysk do felg

Oprysk do felg

Urządzenie, którym z łatwością można umyć felgi z pozostałości po asfalcie czy pyle z klocków hamulcowych. Rozprowadza kwaśne preparaty chemiczne i umożliwia usunięcie uporczywych zabrudzeń. Chętnie wykorzystywane przez kierowców którzy chcą umyć alufelgi.

Dystrybutor czernidła

Dystrybutor czernidła

Urządzenie, które rozpyla łatwe w aplikacji czernidło do konserwacji opon oraz czarnych plastików w samochodzie (zderzaki, listwy itp). Zwraca uwagę kierowców, którym zależy na idealnym wyglądzie umytego samochodu. Trwałe urządzenie, które zwiększy zysk Twojej myjni.

Dystrybutor płynu do spriskiwaczy

Dystrybutor płynu do spriskiwaczy

Automat który sprzedaje płyn do spryskiwaczy z zewnętrznego zbiornika. Ma wygodną dyszę z oświetleniem LED, co ułatwia napełnienie spryskiwacza. Niska cena spryskiwacza sprawia, że kierowcy wybierają go jako alternatywę dla pojemników 4-5 litrów kupowanych w marketach.

Dystrybutor ściereczek

Dystrybutor ściereczek

Samoobsługowy dystrybutor ściereczek kosmetycznych (suchych), które kierowcy wykorzystują na myjni do wytarcia samochodu, czyszczenia kokpitu albo dokładnego mycia felg, lamp czy progów.

Dystrybutor zapachów

Dystrybutor zapachów

Urządzenie do myjni, które umożliwia samodzielne rozpylenie zapachu w samochodzie. W ten sposób kierowca nadaje wnętrzu świeży zapach. Często wykorzystywane przez kierowców dbających o detale i wnętrze auta.

Suszarka samoobsługowa

Suszarka samoobsługowa

Samoobsługowa suszarka do myjni zwiększa zysk z każdego mycia samochodu. Kierowcy, którzy chcą pozbyć się kropli wody wykorzystują ją aby wygodnie i szybko osuszyć samochód. Gumowe dystanse przy dyszy wylotowej chronią karoserię samochodu przed zarysowaniem.

Kompresor

Kompresor

Urządzenie znane ze stacji paliw – automat samoczynnie pompuje, upuszcza i kontroluje ciśnienie powietrza w kołach. Wykorzystywane na myjni jako dodatek przyciągający kierowców.

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący

Urządzenie które ma 2 funkcje: prania „suchą pianą” i odkurzania. W efekcie kierowcy, którzy chcą wyczyścić tapicerkę lub fotele samochodu mogą to zrobić tym samym automatem. Znacząco podnosi zyski myjni w okresie wiosny, lata i jesieni.