Sprzedaż myjni


Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sprzedaży myjni samochodowych. Naszym „dzieckiem” jest między innymi największa myjnia tunelowa w Polsce, mierząca aż 50 metrów. Specjalizujemy się zarówno w myjniach samoobsługowych, jak i w pełni zautomatyzowanych, portalowych, tunelowych, wielkogabarytowych, wraz z wszystkimi dodatkowymi akcesoriami, automatami i dystrybutorami. Stosujemy najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, dzięki którym udaje nam się uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Możemy zapewnić Państwu szybki zwrot inwestycji oraz zagwarantować Państwa klientom jeszcze krótsze i skuteczniejsze mycie. Oferowane przez nas urządzenia wyznaczają nowe standardy myjni samochodowych, odpowiadają na potrzeby kierowców, aby mogli oni kompleksowo zadbać o samochód w jednym miejscu, zapewniając Państwu jeszcze większy zysk i rentowność przedsięwzięcia.


Zobacz przykładowy projekt kompleksu myjni samochodowej


Myjnie portalowe to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią samoobsługi lub dla tych, którzy na co dzień myją samochód bezdotykowo, a raz na jakiś czas potrzebują czegoś dokładniejszego i skuteczniejszego. Jest to rozwiązanie w pełni zautomatyzowane, niezawodne i szybkie, co jest opłacalne zarówno dla inwestora, jak i dla klienta. Mniejsze kolejki to większa przepustowość i możliwość obsłużenia większej ilości klientów w krótkim czasie. Dzięki temu myjnia portalowa to idealny produkt do miejsca o dużym natężeniu ruchu, który jednocześnie nie potrzebuje wielkiej powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami myjni portalowych.

Myjnia tunelowa to rozwiązanie kompleksowe, które pozwala na umycie, wysuszenie i pielęgnację pojazdu podczas jednego przejazdu, zapewniając perfekcyjne rezultaty. Wbrew pozorom myjnie tunelowe nie zawsze potrzebują dużej przestrzeni. Możesz z dostępnych modułów elastycznie zestawiać takie wyposażenie, które najbardziej będzie odpowiadać potrzebom Twoim, oraz Twoich klientów. Nawet jeśli dysponujesz krótszą halą, wciąż możesz zainwestować w myjnię tunelową w bardziej kompaktowym wydaniu, gdzie wszystkie moduły są zoptymalizowane w taki sposób, aby zajmowały mniej miejsca, ale cechowały się przy tym wciąż wysoką skutecznością i wydajnością.

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w konfiguracji Twojej myjni tunelowej, aby jak najbardziej zoptymalizować ją do warunków przestrzennych i spodziewanego natężenia ruchu.

Myjnie samoobsługowo od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Klienci korzystają z nich chętnie, są ekonomiczne, skuteczne i proste w obsłudze. Kilka stanowisk z pewnością zwiększy przychody Państwa firmy. To rozwiązanie nie wymaga dużej powierzchni, urządzenia są kompaktowe, ale bardzo wydajne.

Myjnie samoobsługowe to również niskie koszty eksploatacji przy dość wysokiej przepustowości. Atrakcyjne, modułowe i elastyczne myjnie samoobsługowe jesteśmy w stanie dostosować niemal do każdej powierzchni i lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W sprzedaży posiadamy również automaty do myjni samochodowych i dystrybutory SPA, zarówno samoobsługowe, jak i automatyczne. Między innymi dystrybutory czernidła do opon, automaty do mycia felg, odkurzacze do prania tapicerek, kompresory do pompowania kół, dystrybutory zapachów, płynów do spryskiwaczy, ściereczek i ręczników.

Wszystkie nasze dystrybutory są solidnie wykonane, ergonomiczne oraz charakteryzują się estetycznym wyglądem. Istnieje możliwość dostosowania urządzeń, oklejenia ich wg wytycznych klienta, w taki sposób, aby wizualnie pasowały do pozostałych elementów wyposażenia myjni.

Oferowane przez nas dystrybutory cieszą się dużym powodzeniem klientów. Pozwalają zadbać o samochód kompleksowo podczas tylko jednej wizyty w tylko jednym miejscu, bez konieczności dokonywania zakupów w innych sklepach. Dodatkowe usługi zdecydowanie uatrakcyjnią Państwa ofertę i zwiększą obroty.


Oprysk do felg

Dystrybutor czernidła

Dystrybutor płynu do spriskiwaczy

Dystrybutor ściereczek

Dystrybutor zapachów

Suszarka samoobsługowa

Kompresor

Dystrybutor zapachów

Odkurzacz piorący

Ekonomiczny i ekologiczny system odzyskiwania wody zapewni Państwu oszczędności, dzięki niemal całkowitemu odzyskiwaniu zużytej wody, którą może zostać ponownie wykorzystana. Jest to też niewątpliwie najlepsze rozwiązanie dla środowiska, spełniające najsurowsze wymogi w zakresie uzdatniania wody.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy system, dostosowany do Twoich potrzeb, niezawodny, łatwy w obsłudze, spełniający wszelkie normy oraz nie generujący dużych kosztów obsługi i serwisu.

Oferowane przez nas akcesoria z pewnością uatrakcyjnią Państwa przedsięwzięcie i ułatwią klientom korzystanie z myjni. Oferujemy Państwu odkurzacze, spryskiwacze, rozmieniarki pieniędzy, urządzenia do czyszczenia dywaników i tapicerek, wiaty, pojemniki na odpady, karty transponderowe i wiele innych urządzeń i akcesoriów, które usprawnią Państwu prowadzenie biznesu, a klientom ułatwią korzystanie z wszystkich urządzeń i dystrybutorów, aby mogli się oni cieszyć pełną i kompleksową obsługą, bez względu na to, jaki rodzaj myjni odwiedzają.