Autokosmetyki


Posiadamy autokosmetyki takich marek jak ADBL, KENOTEK, SHINY GARAGE, SOFT99, SONAX, K2, VIKAN, WORK STUFF, DRACO, GRASS, DETAIL, CARPRO, CLEANTECH oraz innych renomowanych firm. Szeroki wybór kosmetyków samochodowych obejmuje: preparaty do mycia szyb, opon i felg, szampony samochodowe, akcesoria do czyszczenia, preparaty konserwujące, woski, środki do tapicerki i politury oraz inne najwyższej jakości środki do czyszczenia i konserwacji samochodu.
ADBL Interior Cleaner

Niezawodny produkt do szybkiego i łatwego usuwania nawarstwionego brudu i kurzu z deski rozdzielczej. Przywróci pierwotny wygląd oraz błysk.

ADBL Glass Cleaner

Doskonały środek do czyszczenia szkła. Nadaje się do czyszczenia szyb samochodowych i elementów szklanych wewnątrz pojazdu. Twoje szyby będą błyszczeć tak, jak chwile po wyjechaniu z salonu.


Good Stuff Leather Cleaner

Preparat o wyjątkowej formule czyszczącej do silnie zabrudzonej tapicerki skórzanej w samochodzie. Do skór naturalnych oraz sztucznych. Wypróbuj, a przekonasz się, że Good Stuff Robi robotę!

Czysta tapicerka

Specjalna pianka czyszcząca do całego wnętrza samochodu. Spryszcz, rozprowadź szczotką i ciesz się szybkim działaniem oraz pięknym zapachem


Czyścik Czysta Szyba

Nawilżona ściereczka przeznaczona jest do pielęgnacji szyb i elementów szklanych. Przywraca naturalny wygląd, nabłyszcza, wydobywa blask czyszczonej powierzchni. Niezawodna w każdym schowku samochodowym.

K2 Sil

Profesjonalny środek do konserwacji i zabezpieczenia uszczelek samochodowych. Doskonale chroni przed ich przymarzaniem. Nie pozwól, by nadchodząca zima zniszczyła uszczelki w Twoich drzwiach, bagażniku oraz innych elementach.

Shiny Garage

Shiny Garage to pierwsza polska marka detailingowa, obecną na rynku od 2012 roku. Wraz z profesjonalistami od detailigu i sugestiami klientów, stworzyli najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji Twojego auta. Shiny Garage to najwyższej jakości surowce od sprawdzonych europejskich i światowych dostawców, oraz autorskie receptury, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

Wydobądz blask nawet z najbardziej wysłużonych lakierów.


Interior apple dressing

Dressing do wnętrza o naturalnym wykończeniu Apple Dressing

Carnauba Spray Wax V2

Zaawansowany płynny wosk. Zastosowane emulsje woskowe i silikonowe zapewniają świetne właściwości hydrofobowe i wysoką trwałość. Nadaje dużą głębię oraz połysk.


Monster Wheel Cleaner

Preparat do mycia felg z właściwościami deironizującymi

Interior Quick Detailer

Preparat do szybkiego odświeżenia wnętrza. Pozostawia fabryczne matowe wykończenie i zabezpieczenie antystatyczne oraz przeciw działaniu promieni UV.


Perfect Glass Cleaner

Skuteczny i wydajny preparat do mycia szyb wewnątrz i na zewnątrz, pozbawiony amoniaku i alkoholu metylowego.

No Scent

Ekologiczny preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Oparty na nanocząsteczkach srebra, całkowicie rozkłada bakterie, które powodują powstawanie nieprzyjemnych zapachów.


Back2Black Polymer Tire Dressing

Trwały dressing do opon w formie gęstego mleczka, oparty o SiO2. Odżywia oraz zabezpiecza powierzchnię przed nadmiernym niszczeniem i płowieniem.

Quick Detail Spray

Podstawowy detailer do lakieru. Pozostawia powierzchnię czystą, śliską i błyszczącą, usuwa ślady po twardej wodzie. Idealny na warunki zlotowe.


Coco Tire Booster

Dressing do opon, powstały z połączenie najwyższej jakości emulsji woskowych i silikonowych, polimerów i wody. Idealny do podkręcenia wyglądu na targach, zlotach.

Seal Separator

Dedykowany produkt do pielęgnacji uszczelek drzwiowych. Przywraca uszczelkom pierwotną czerń i zapobiega ich przymarzaniu. Zachowuje właściwości nawet przy -50 stopniach Celsjusza.


Fabric Cleaner Shampoo

Gotowy do użycia produkt przeznaczony do czyszczenia „na sucho” elementów tapicerki wrażliwych na przemoczenie: podsufitek, boczków drzwi, delikatnych tkanin.

Jet Black Trim Restorer

Wysokiej jakości dressing do plastików zewnętrznych na bazie wody. Przywraca pierwotny kolor elementom plastikowym, zabezpiecza je przed oddziaływaniem promieni UV oraz nadmiernym brudzeniem.


White Pocket Micorfiber Applicator

Aplikator uniwersalny z mikrofibry

Premium Finishing Cloth

Puszysta mikrofibra do lakieru


Wafer Glass Microfiber

Mikrofibra do szyb o strukturze waflowej

Extreme Drying Towel

Ręcznik do osuszania detali


Karty lojalnościowe

Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne

Dowiedz się więcej

Autokosmetyki

Szeroki wybór kosmetyków samochodowych renomowanych firm

Dowiedz się więcej

Ściereczki z mikrofibry

z darmową wymianą na czystą przy kolejnych wizytach

U Nas zapłacisz kartą

na myjni tunelowej i samoobsługowej