Blog


Jak wiadomo, aby zapewnić zimą bezpieczeństwo na drogach posypywana jest sól lub/i piasek - zabieg ten skutecznie poprawia stan nawierzchni, ale niestety jest bardzo szkodliwy dla karoserii oraz podwozia naszych samochodów. Aby zapobiec korozji elementów metalowych konieczne jest systematyczne mycie auta oraz jego podwozia.

Czytaj dalej

W okresie zimowym z uwagi na niesprzyjające warunki drogowe musimy bardziej przywiązać wagę do przygotowania samochodu do jazdy. Przed wjechaniem na ulicę musimy mieć pewność, że szyby nie utrudniają widoczności a reflektory będą dobrze oświetlać jezdnię. Za nieprzestrzeganie tych i innych zasad grożą nam surowe mandaty - a niekiedy nawet punkty karne. Za jakie przewinienia możesz je otrzymać?

Czytaj dalej

Mamy przyjemność poinformować naszych klientów, że mieści się u nas sklep partnerski renomowanej marki kosmetyków do samochodów Shiny Grarage.

Czytaj dalej

Powłoka ceramiczna pełni funkcję warstwy ochronnej, która mimo że jest niewidoczna na samochodzie, to w ogromnym stopniu wpływa na poprawę właściwości powierzchni, na którą została zaaplikowana. Jest idealnym sposobem na zabezpieczenie lakieru oraz innych elementów w samochodzie.

Czytaj dalej

Jak dobrze wiemy, dużo czynników wpływa na stan lakieru samochodowego. Bez względu na to, czy samochód ma 20 lat, czy niedawno wyjechał z salonu - każdy jest narażony na korozję. Aby temu zapobiec konieczna jest odpowiednia pielęgnacja lakieru.

Czytaj dalej