Odkurzacz & SPA

Kompleksowe rozwiązanie dla wnętrza Twojego samochodu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy również 21 stanowisk mocnych odkurzaczy centralnych. Oprócz odkurzania dywaników i foteli nie zapomnij wyczyścić wnętrza okien oraz deski rozdzielczej. A może potrzebujesz prania tapicerki? Nic prostszego. Dysponujemy samoobsługową maszyną, wyposażoną w środki piorące. Dzięki temu sprzątanie Twojego samochodu odbywa się szybko i kompleksowo w jednym miejscu.

Dodatkowo udostępniamy Państwu dystrybutor z płynem do spryskiwaczy, dystrybutor czernidła do opon, automat z zapachami do dywaników, kompresor do pompowania kół oraz produkty kosmetyczne do pielęgnacji Twojego auta.


Automat do płynu do spryskiwaczy

Czernidło do kół

Zapachy do wnętrza

Kosmetyki do pielęgnacji aut

Odkurzacz


 

W naszych automatach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.


  • Najwyższej jakości płyn do spryskiwaczy sprawi, że szyby Twojego samochodu pozostaną idealnie czyste na długo, w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki pistoletowi możesz w szybki i łatwy sposób dolać odpowiednią ilość płynu do zbiornika w Twoim samochodzie. Zapewniamy płyn zawsze dopasowany do aktualnych warunków, latem letni, a zimą zimowy.
  • Nasz dystrybutor czernidła jest bardzo prosty w obsłudze i precyzyjnie dozuje środek chemiczny, który nabłyszcza opony oraz nadaje połysk wszystkim elementom gumowym oraz plastikowym. Preparat nie tylko sprawia, że opony są czyste i idealnie czarne, ale też chroni gumę przed pękaniem oraz wpływem czynników zewnętrznych.
  • Prawdziwą wisienką na torcie będzie świeży zapach we wnętrzu Twojego pojazdu. Dzięki naszemu automatowi możesz spryskać maty samochodowe ładnym zapachem i cieszyć się nim na długo. Preparat nie pozostawia plam na dywanikach.
  • W automacie z kosmetykami samochodowymi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: środki czyszczące do kokpitu, chusteczki mokre oraz suche, zawieszki zapachowe, ściereczki do szyb oraz inne produkty.
 

Po zakończonym myciu zachęcamy do skorzystania z naszych mocnych odkurzaczy, które pozwolą odkurzyć wnętrze Twojego pojazdu, co sprawi, że sprzątanie będzie kompletne.