Odkurzacz & SPA

Kompleksowe rozwiązanie dla wnętrza Twojego samochodu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy również 21 stanowisk mocnych odkurzaczy centralnych. Oprócz odkurzania dywaników i foteli nie zapomnij wyczyścić wnętrza okien oraz deski rozdzielczej. A może potrzebujesz prania tapicerki? Nic prostszego. Dysponujemy samoobsługową maszyną, wyposażoną w środki piorące. Dzięki temu sprzątanie Twojego samochodu odbywa się szybko i kompleksowo w jednym miejscu.

Dodatkowo udostępniamy Państwu dystrybutor z płynem do spryskiwaczy, dystrybutor czernidła do opon, automat z zapachami do dywaników, kompresor do pompowania kół oraz produkty kosmetyczne do pielęgnacji Twojego auta.

Korzystanie ze wszystkich maszyn samoobsługowych jest na własną odpowiedzialność i myjnia carwashaspa nie ponosi opdowidzialnosci za ewentualne szkody powstałe z ich użytkowania.


Automat do płynu do spryskiwaczy

Czernidło do kół

Zapachy do wnętrza

Kosmetyki do pielęgnacji aut

Odkurzacz


 

W naszych automatach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.


  • Najwyższej jakości płyn do spryskiwaczy sprawi, że szyby Twojego samochodu pozostaną idealnie czyste na długo, w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki pistoletowi możesz w szybki i łatwy sposób dolać odpowiednią ilość płynu do zbiornika w Twoim samochodzie. Zapewniamy płyn zawsze dopasowany do aktualnych warunków, latem letni, a zimą zimowy.
  • Nasz dystrybutor czernidła jest bardzo prosty w obsłudze i precyzyjnie dozuje środek chemiczny, który nabłyszcza opony oraz nadaje połysk wszystkim elementom gumowym oraz plastikowym. Preparat nie tylko sprawia, że opony są czyste i idealnie czarne, ale też chroni gumę przed pękaniem oraz wpływem czynników zewnętrznych.
  • Prawdziwą wisienką na torcie będzie świeży zapach we wnętrzu Twojego pojazdu. Dzięki naszemu automatowi możesz spryskać maty samochodowe ładnym zapachem i cieszyć się nim na długo. Preparat nie pozostawia plam na dywanikach.
  • W automacie z kosmetykami samochodowymi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: środki czyszczące do kokpitu, chusteczki mokre oraz suche, zawieszki zapachowe, ściereczki do szyb oraz inne produkty.
 

Po zakończonym myciu zachęcamy do skorzystania z naszych mocnych odkurzaczy, które pozwolą odkurzyć wnętrze Twojego pojazdu, co sprawi, że sprzątanie będzie kompletne.

Karty lojalnościowe

Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne

Dowiedz się więcej

Autokosmetyki

Szeroki wybór kosmetyków samochodowych renomowanych firm

Dowiedz się więcej

Ściereczki z mikrofibry

z darmową wymianą na czystą przy kolejnych wizytach

U Nas zapłacisz kartą

na myjni tunelowej i samoobsługowej